fbpx
×

LED Ev Numaraları için Güç Kaynağı

Ev Numarası – Duvar Montajı

LED Ev Numaraları için Güç Kaynağı

HARFMIX duvara monte edilmek üzere uygun harflerle üretilmiştir. Işıklı harf numarası da bu ürünlerden biri. Sabitleme arkadan vidalarla yapılır. Led ev numaraları herhangi bir 12VDC kaynağa bağlantı kablosuyla birlikte verilir.

Işıklı harf numarası ABCMIX’in tercihlerinden biridir. Ayarlanabilir 2500K,4000K,6500K için üç renk vardır. Ayrıca ışıklı harf numaralarının parlaklığını da ayarlayabilirsiniz. Kötü havalarda bile karanlıkta numarayı net bir şekilde görebilir ve evinizi bulabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Kurulumu Kolay

HARFMIX , 0-9 arası led ev numarasını geliştirmiştir , kendi özelleştirilmiş LED Ev Numaranızı yapmak için herhangi bir numarayı serbestçe eşleştirebilirsiniz ve kurulumu kolaydır. Sadece kurulum adımını kırmızıya çevirirsiniz ve daha sonra bunu yapmak kolaydır, zamandan tasarruf edersiniz ve daha rahat olur.

Ayarlanabilir Renk ve Parlaklık

HARFMIX Led ev numaralarında güç kaynağı olarak konnektör (ilk defada satın alınması gerekir) kullanılır. Aynı anda 4 adet ışıklı harf numarasını bağlayabilir. Konektör düğmesine basarak parlaklığı ve rengi ayarlayabilirsiniz. Kötü hava ortamına farklı renklerle uyacaktır.

Mükemmel Su Geçirmez Ev Numarası
HARFMIX led ev numaraları, sayılarla aynı şekle sahip, mükemmel aydınlatma ile gölgesiz ve karanlıkta olağanüstü derecede parlak olan benzersiz ABS kabuk ve LED PCB kullanır. Led ev numaraları UV ışınlarına dayanıklı, su geçirmez IP65’tir.

Uygulamalar

Talep Formu