fbpx
×

P3 Bağımsız Led Modüler Harf

P3 Bağımsız Modüler Harf

Bu seri yeni ürünümüz olup diğer ürünlerimiz gibi dünyada da tektir. P3 harf ekranlarından oluşur, bir mobil uygulama ile sahne stili için video ve ses dosyası yükleyebilirsiniz. Manyetik tabelalarımızda olduğu gibi, montajı tamamlamak için herhangi bir alete ihtiyacınız yoktur.

Genellikle sergi girişi, düğün töreni ve havaalanı vb. gibi geniş etkinlikler için geçerlidir. Akıllara durgunluk veren bir tabela elde etmek için ses, video ve ışıkları entegre eder.

Mevcut Boyutlar

Manyetik Bağlantı

Her yöne taşınabilir tekerlekli

Serbest duran

Toplam yükseklik 680 mm’dir, taşınması ve gruplandırılması çok kolaydır. Ürünler genellikle bağımsız olarak, arabalarla donatılmış olarak hizmet vermektedir. Manyetik tabelalarımız gibi, her tabanın uçları yoğunlaştırılmış mıknatıslarla donatılmıştır, bu da kurulumu oldukça kolay ve kullanışlı hale getirir.

P3 Harf Ekranı

P3 harfli ekranlarımızda mıknatıs sistemi, kablosuz sinyal sistemi, yüksek verimli iletken sistem kullanıyoruz. Piyasada yeni ve benzersizdir. Akıllara durgunluk veren bir tabela elde etmek için ses, video ve ışıkları entegre eder.

Ana Özellikleri

Her Yöne Uygun Araba Sistemi

Manyetik bağlantı, kolay kurulum tasarımı.

Seçim için öğeleri tamamlayın, rastgele kombinasyon. DC24V

DC24V girişi, güvenlik konusunda endişe yok.

Kompozisyon

Bu, birçok durum için geçerli olan ve kablosuz sinyallerle kontrol edilen dahili ses ve video sistemine sahip, dikkat gerektiren bir ürün serisidir. Diğer manyetik tabelalarımız gibi kolay kurulum tasarımına sahiptir, montajı tamamlamak için herhangi bir alete ihtiyacınız yoktur.

Kurulum

Tabanların her iki ucunda 6 adet yoğunlaştırılmış mıknatıs bulunur. Bazlar birbirini çekecek ve birbirlerine karşı yerleştirildiğinde otomatik olarak birbirine bağlanacaktır. Bu tür tasarım, kurulum ve demontaj işlemlerinizi son derece verimli hale getirir.
Harf ekranlarını birbirine doğru itin, ekranlar otomatik olarak bağlanacaktır.

Uygulamalar

Farklı senaryolar için, duruma uygun farklı işaret grubu ve videolar ve sesler seçebilirsiniz ve tabelalar kolayca hareket ettirilebilir ve değiştirilebilir. P3 ekranlarımız sergi, yeni ürünlerin tanıtımı ve düğün töreni vb. etkinlikleri daha enerjik ve dinamik hale getirebilir. ( bu bölüm bu yazıyla başlayabilir)

Etkinlikler

Bu, 2020’de Shenzhen’de düzenlenen SSIA’nın 10. yıl dönümü töreninde gerçek bir uygulama örneğidir. Yeni ürün lansmanı gibi büyük etkinliklerde, mektup ekranlarımızı bu tür etkinliklerde kullanabilirsiniz. Basın, etkinliklerinizin daha etkili olmasını sağlayacaktır. Canlı videolar ve müzik eşliğinde forum ve konferanslarda da mektup gösterimlerimizi kullanabilirsiniz, etkinlikler özel hale gelecektir.
Previous
Next

Talep Formu