fbpx
×

Led Reklam Panosu

Led Reklam Panosu

Bu ürünlerimiz, pratik montaj tasarımına sahip etkileyici bir LED tabela seçenekleri sunuyor. Hem resepsiyon masanızın hem de vitrininizin tavanına kolayca monte edebilirsiniz; aynı zamanda değerli mağazanızın duvarını veya zemin alanını kapatmaz. Çerçevede yüzlerce LED deseni ve 500’den fazla renk arasından seçim yapabilirsiniz.

Renkli desenleri ve dans eden ışıkları, mağazanızı benzersiz ve diğerlerinden ayıran bir noktaya taşıyacaktır.

Renkleri Cep Telefonuyla Kontrol Edin

Çerçevede yerleşik 7 renkli LED şerit bulunur; toplamda 120’den fazla desen arasından seçim yapabilirsiniz: yavaş yavaş değişme, dans etme, yanıp sönme, kovalama vb. Parça LED harflerimizle birleştirilmiş havalı ve renkli çerçeveyle, bu Tanıtımınız çok dikkat çekici. Aynı zamanda vitrininize güzel bir dekorasyon.

Mevcut Boyutlar

Aksesuarlar ve Tavsiye Edilen İşaretler

Bu ürün, iki satırlık promosyon kelimesini hecelemek için H75mm arka kanal LED tabelalarımızla hem büyük hem de küçük harfle birleştirilebilir.

Kurulum

Bu ürün kolay kurulum tasarımına sahiptir ve tüm harfler kolayca değiştirilebilir. Bu ürünü süpermarkette veya mağaza vitrinlerinde promosyon yapmak için kullanabileceğiniz gibi güzel bir dekorasyon görevi de görebilir.
1. Harfleri Yerine Kaydırın
2. Parçaları çerçevenin arkasından yerine oturtun .
3. Işıkları yakmak için DC sürücüsüne bağlanın.
4. Mobil uygulamayı indirin, bluetooth ile en sevdiğiniz LED desenlerini seçin.
Previous
Next

Uygulamalar

Talep Formu