fbpx
×

Duvar Tipi Harf Serisi

Duvar Tipi Harf Serisi

Hem mağaza hem de cephe için mükemmel !

Mağazanızın net marka bilinci oluşturmasına yardımcı olan yüksek kaliteli LED tabelalar.

Geleneksel ışıklı tabelaların aksine, duvara asılan harflerimiz tutarlı ve istikrarlı bir kalite elde etmek için yüksek kaliteli ABS plastik gövde ve LED aydınlatma kullanır. Diğer Harfmix ürünlerimiz gibi duvara asılan harflerin de birçok farklı boyutu mevcuttur ve standart harfler olduğundan üretim süresi de yoktur.

Ayrıca dış mekan kurulumu için

Duvara asılan Harfmix harfleri dış cepheye monte edilebilir.

IP65 su geçirmezlik ve yoğuşmayı yönlendirmek için drenaj deliklerine sahip harflerin yanı sıra IP67 dönüştürücüler de dahildir. Bu, hava ve rüzgar konusunda endişelenmenize gerek kalmadan cephenize monte edebileceğiniz anlamına gelir.

Borgs Fiskehandel’de, balığın içinden geçen ışıkla süper bir etki yaratmak için 200 mm’lik harfler ve siyah folyo iliştirilmiş 500 mm Ø’lik bir daire monte edilmiştir.

Modern LED teknolojisi, çok yüksek ışık çıkışını, başına 1 W’a kadar son derece düşük güç tüketimiyle birleştirir. mektup. Bu, örneğin sergilerde harflerin günün 24 saati aydınlatılmasını mümkün kılar.

Harfmix ışıklı harfler 75, 100, 125, 150, 175, 200 ve 500 mm olmak üzere toplam 7 boyutta mevcuttur. Manyetik taban tüm boyutlarda aynı boyuttadır, bu nedenle birkaç boyutu birleştirmek mümkündür. Standart yükseklikleri stoklarımızda bulunduruyoruz: 75, 150 ve 200 mm. Diğer boyutlar daha uzun teslimat süresiyle teslim edilebilir.

Harfmix harfleri, parlak ışıklı mağaza ve vitrinlerde bile görülebilecek kadar yüksek bir yoğunlukla parlıyor. Işık, yerleşik elektronik dimmer aracılığıyla kısılabilir.
Kalıplanmış plastik, tekrarlanan siparişler için yüksek bir yüzey kalitesi ve tekdüzelik sağlar. Mektubun ön kısmına folyo yapıştırılarak başka renk ve ifadeler oluşturulabilir.
Harfmix hafif harfler çok yüksek kalitede olup, en az 50.000 saatlik çok uzun bir kullanım ömrü sağlar, bu da 5 yıldan fazla kesintisiz çalışmaya karşılık gelir!
Harfmix ile, parlak mesajlarınızı bir araya getirmeniz gerektiğinde seçebileceğiniz tüm İskandinav alfabesine sahipsiniz. Ayrıca 0-9 arası rakamlar ve birçok özel karakter. Daha fazla bilgi için satıcınızla iletişime geçin.

Benzersiz Özellikler

IP65 su geçirmez dış mekan tasarımı

Özel delikler böceklerin girmesini önler

Benzersiz LED sistemi eşit aydınlatma sağlar

Güçlü kalitede polikarbonat difüzyon sistemi

İnanılmaz derecede kolay kurulum

Dış mekan kurulumu için suyun duvarın içine yerleşmesini önleyen ara parçaların takılmasını öneririz. Ayrıca ara parçalar harflerin 3 boyutlu etkisini güçlendirir. Arka kısımdaki vidalar, harflerin mükemmel şekilde düz bir şekilde kolayca monte edilebileceği şekilde tasarlanmıştır. Harfler duvarın iç kısmında “birbirine dikildiğinde” 12V’luk bir dönüştürücü bağlanır. İnvertere güç beslemesinin yetkili bir elektrikçi tarafından yapılması gerektiğini unutmayın.

Talep Formu