fbpx
×

Manyetik Harf Serisi

Manyetik Harf Serisi

Manyetik ışıklı harflerle dikkat çekin ve harika kelimeler ve ifadeler oluşturun

LED aydınlatmalı manyetik harflerle olasılıklar çoktur, aslında neredeyse sonsuzdur. Harfler mıknatıslar kullanılarak bir araya getiriliyor, bu da akımın iletilmesini ve harflerin anında yanmasını sağlıyor. Haberler veya özel ürün grupları hakkında farkındalık yaratmak için mükemmeldirler.
Modern LED teknolojisi, çok yüksek ışık çıkışını, başına 7W’a kadar son derece düşük güç tüketimiyle birleştirir. 200 mm’de mektup. Bu, örneğin sergilerde harflerin günün 24 saati aydınlatılmasını mümkün kılar.
Harfmix ışıklı harfler 100, 125, 150, 200 olmak üzere 4 boyutta mevcuttur. Ayrıca kare ve daire 500 mm olarak mevcuttur. Standart olarak 200 mm stokluyoruz. Diğer boyutlar daha uzun teslimat süresiyle teslim edilebilir.

Harfmix harfleri, parlak ışıklı mağaza ve vitrinlerde bile görülebilecek kadar yüksek bir yoğunlukla parlıyor. Uzaktan kumandalı bir damper bağlamak mümkündür.

Kalıplanmış plastik, tekrarlanan siparişler için yüksek bir yüzey kalitesi ve tekdüzelik sağlar. Mektubun ön kısmına folyo yapıştırılarak başka renk ve ifadeler oluşturulabilir.

Harfmix hafif harfler çok yüksek kalitede olup, en az 50.000 saatlik çok uzun bir kullanım ömrü sağlar, bu da 5 yıldan fazla kesintisiz çalışmaya karşılık gelir!

Harfmix ile, parlak mesajlarınızı bir araya getirmeniz gerektiğinde seçebileceğiniz tüm İskandinav alfabesine sahipsiniz. Ayrıca 0-9 arası rakamlar ve birçok özel karakter. Daha fazla bilgi için satıcınızla iletişime geçin.

Mevcut Boyutlar

Nasıl Kullanılır?

Her tabanın sonunda 2 adet yoğunlaştırılmış mıknatıs bulunur. Resimde görüldüğü gibi 2 işareti birleştirdiğinizde mıknatıslar otomatik olarak birleşimi tutturacaktır. Resimde görüldüğü gibi, her tabanın sonunda 2 adet güçlendirilmiş mıknatıs bulunmaktadır.
Fotoğrafta görüldüğü gibi, her tabanın sonunda 2 adet güçlendirilmiş mıknatıs bulunmaktadır.

Dahili Güç Kaynağı

Cep telefonu şarj cihazı / 5V 2A
DC sürücü / DC12V (3-5A)
L35mm çoklu bağlantı noktalı giriş dokunmatik dimmer

Taşınabilir Güç Kaynağı

Araç şarjı / 5V 2A
Büyük kapasiteli piller / USB 5V 2A / DC12V(3-5A)
L35mm çoklu bağlantı noktalı giriş dokunmatik dimmer
Güç bankası / 5V 2A

Aksesuarlar

Parçalar

Uzunluk 25 mm’dir, dahili anahtar ve kısıcıyla birlikte: kısma veya yoğunlaştırma için uzun dokunma, açma/kapama düğmesi için kısa dokunma. Bu ürünü tabelaların arasında istediğiniz yere koyabilirsiniz. Ara parça olarak kullanılabilir ve 2 adet çıkarılabilir manyetik uç kapağıyla birlikte gelir.
Standart Ara Parçalar
Mevcut boyut 55mm ve 105mm’dir.

Kavis Aralayıcı

İşaret kelimelerinizi 90° açıyla bükmek için kavisli aralayıcıyı kullanabilirsiniz. 4 adet kavisli ara parça kullanırsanız tabelalarınızı dört yöne çevirebilirsiniz.

L35mm Çoklu Bağlantı Noktalı Giriş Dokunmatik Dimmer

Uzunluk 35 mm’dir. Ayrıca dahili anahtar ve dimmer ile donatılmıştır: kısma veya yoğunlaştırma için uzun dokunma, açma/kapama düğmesi için kısa dokunma. Ayrıca, Type C, Lightning ve DC sürücüsü için yerleşik giriş bağlantı noktalarına sahiptir.
L95mm Manyetik Hücre Modülü
Bu güç bankası konektörü, 2 adet yerleşik 18650 pil ile donatılmıştır.

Güç Kaynağı Modları

Manyetik Hücre Modülünün Talimatı

Uygulamalar

Opsiyonel Renkli Film

Tabelalarımızın çoğunun rengi beyazdır, ancak difüzyon panelini değiştirmek, tabelanızı özel ve renkli kılmak için renkli film etiketimizi kullanabilirsiniz.

Filmi soyun.

Filmi tabelalara yaymak için verdiğimiz plastik küreği kullanın.

Filmde sıkışan hava kabarcıklarını çıkarın.
Fazla filmi kesin.
Tamamlandı.
Çalıştırabilirsiniz.

Bir UV baskıyı Özelleştirme

Tabelalarınızda (özellikle 200mm daire ve kare için) logo veya özel bir görsel istiyorsanız, özelleştirmek için yerel ortağımızla iletişime geçebilirsiniz.
Bu bir şarap markası için yaptığımız bir örnek. UV baskılı görseller ile ofisinizin veya mağazalarınızın özel ve çekici görünmesini sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Her harf, sayı veya emoji kendi kutusunda bulunur. Ürünler bu kutularda güvenli bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Ürünler satın alındıktan sonra 15 gün içerisinde iade edilebilir.

Ürünlerimizin dış katmanı ABS malzemeden (polimer), LED’lerin yerleştirildiği iç katmanı ise tamamen alüminyumdur. Hasar görmeden yüksek düşmelere dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz Type-C, Lightning ve DC-12V adaptörlerle uyumludur. En yüksek verim DC-12V adaptör ile elde edilir. Configrator’dan satın aldığınızda DC-12V adaptörü otomatik olarak fiyata dahil olup ürünlerle birlikte gönderilir.

Ürünler çeşitli enerji kaynaklarıyla uyumludur. Optimum performans için bunları standart bir prize takın. Alternatif olarak, bir güç bankasına takıldığında da çalışabilirler. Çoğu elektrikli cihaza güç sağlamak için C Tipi Kabloyu bağlamanız yeterlidir.

Ürünlerin açma-kapama butonları ürünlerin içerisinde yer alan Connector M3 cihazı üzerinde bulunmaktadır. Ürünler Konektör M3 olmadan çalışmaz.

Talep Formu