fbpx
×

LED Tabelalar İçin Askılı ve Raylı Kurulum Armatürü

Askılı Sürgülü Ray Harfleri

LED Tabelalar İçin Askılı ve Raylı Kurulum Armatürü

HARFMIX, örneğin bir mağazanın vitrinine asılabilir. Tek bir profil, harfleri profilin üstüne, altına veya önüne yerleştirmenize olanak tanır. Her durumda, harflerin uygun konumda bir konektörü vardır ve 12V elektrikli rayın içine yerleştirilmiştir. Banner kurulumu askıya alınan kurulum profili, mevcut bir destekle banner üzerine montaj yapılmasına olanak tanır. Metin duvara diktir ve çift taraflı etiketleme mümkündür.

Ürün Özellikleri

HARFMIX, harflerle aynı şekle sahip, gölgesiz ve mükemmel aydınlatmaya sahip benzersiz ABS kabuk ve LED PCB kullanmıştır. LED tabelalar UV ışınlarına dayanıklıdır ve aydınlatma 30000 LUX, CCT 6500K’dır.
HARFMIX LED tabelalar bir mağazanın vitrinine asılabilir. LED harflerin uygun konumda bir konektörü vardır ve 12V elektrikli rayın içine yerleştirilmiştir. Kayar harf sistemi, LED harflerin rayın üst kenarı boyunca ilerlemesine olanak tanır. LED harfler son derece parlak ve sağlamdır

HARFMIX, A’dan Z’ye kadar alfabetik harfler, 0-9 arası sayılar ve “@”, “#”, “&” gibi bazı semboller geliştirir. Kendi özelleştirilmiş LED tabelanızı oluşturmak için herhangi bir harf, sayı veya sembolü özgürce eşleştirebilirsiniz.

Uygulamalar

Talep Formu