fbpx
×

LED Tabela için DC12V5A Güç Kaynağı

Manyetik Led Tabela

LED Tabela için DC12V5A Güç Kaynağı

Harfmix, A’dan Z’ye hem büyük hem de küçük harf, sayısal 0-9, “@”, “#”, “&” vb. Her şeyden önce, kendin yap led tabela sahibi olmak için herhangi bir harfi, rakamı veya sembolü özgürce eşleştirebilirsiniz. Manyetik led harfli tabela,Harfmix iş kollarından biridir.

Harfmix ticari uygulama için 2 boyut sunuyor. Yükseklik 75 mm veya 100 mm’yi ledli harf işaretleriniz olarak değiştirebilirsiniz. Konektör 2 boyut için ortaktır ve satın aldığınızda ilk başta değiştirmeniz gerekir. Adaptör de ortak öğedir. Kolayca eşleştirebilirsiniz. Harfmix ledli harf işaretleri ile özlemlerinizi dile getirin.

Ürün Özellikleri

Mükemmel Led Tabelalar

HARFMIX led harf tabelası, mükemmel aydınlatma ile gölgesiz, harflerle aynı şekle sahip benzersiz ABS kabuk ve LED PCB kullandı. LED harf işaretleri UV ışınlarına dayanıklıdır, aydınlatma 30000 LUX, CCT 6500K’dır. HARFMIX, işyerinizde, marketinizde, süpermarkette vb. led harf tabelalarınızı aydınlatmak için özel konnektörü ile gücünü bağlar ve pil kullanmayı tavsiye etmez.

Led Işıklı Alfabe Harfleri

HARFMIX, A’dan Z’ye kadar led alfabetik harfler, 0-9 arası sayılar ve “#”, “&” gibi bazı semboller geliştirir. Kendi DIY LED tabelanızı yapmak için herhangi bir led alfabe harfini, rakamını veya sembolünü özgürce eşleştirebilirsiniz. Dokunmatik kontrol konektörüyle parlaklığı ayarlayabilirsiniz. DIY Led harfi şirket logosu, ticari slogan, sevgiyi ifade etme vb. olarak kullanılabilir.

Manyetik LED Tabelalar

HARFMIX, kullanımı kolay manyetik ışıklı tabela harfleri olan LED harf tabelanızı yeniden tanımlıyor. Manyetik taban, kolay, sezgisel ve son derece esnek bir kurulum sağlar; düz bir yüzeye (tezgah, masa, ekran vb.) montaj için sınırsız olarak birbirlerine bağlanırlar.Tabanlar her zaman aynı genişliktedir ve her boyuttaki harfler birleştirilebilir.

Uygulamalar

Talep Formu