fbpx
×

LED Gıda Tabelaları

LED Gıda Tabelaları

abcMIX, Çin’den profesyonel DIY LED yiyecek ve içecek mağazası tabelaları üreticisi ve tedarikçisidir; çeşitli yiyecek ve içecek mağazası uygulamaları için hazır, uygun maliyetli ve kolay kurulum LED tabelaları sağlıyoruz.

Yiyecek ve içecek işletmeleri, konu pazarlama olduğunda tıbbi olmayan muadilleriyle rekabet etmekte uzun süredir zorlanıyor. Aynı anda ikiden fazla şeye odaklanamamaları nedeniyle, yan takip edilmeleri veya rekabetçi yemek yeme sahnesindeki yerlerini kaybetmeleri çok kolaydır. LED gıda tabelasının oldukça büyük bir gelişme olduğu yer burasıdır, yalnızca net ve okunması kolay olduğu için değil, aynı zamanda yiyecek veya içecek mağazanıza yalnızca görüntüsüyle dikkat çekme potansiyeline sahip olduğu için.

Yiyecek veya içecek dükkanınızın reklamını yapmanın yollarını ararken, LED yiyecek tabelalarının avantajları daha da netleşir. Günümüzün durgunluğu ve zorlu ekonomik zamanlarında, işletmenizin olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlamak için her türlü önlemi almanız önemlidir. LED teknolojisinin avantajı, işletmelerin yalnızca müşterileri çekmekle kalmayan, aynı zamanda onları satış veya indirimlerden haberdar edebilen uygun maliyetli, yüksek kaliteli tabelalardan faydalanmalarını sağlar. LED teknolojisi, flüoresan türüne göre çok daha az elektrik kullandığından, elektrik faturanızdan tasarruf edebilirsiniz, bu da LED gıda tabelalarını menünüze mükemmel bir katkı haline getirir.

LED Gıda Tabelası Nedir?

Birçok temalı restoran, kafe ve diğer mekanların iç dekorasyonunda, LED gıda tabelalarının görünümü modaya uygun ve retro, aydınlatma yumuşak ve doğrudan bakıldığında göz kamaştırmayacak, bu da yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ortam için çok uygun. rahatlatıcı ortam. İster romantik, ister nostaljik, şenlikli veya estetik olsun, LED gıda tabelaları her zaman ayırt edici bir ışıklı tabela olan özel bir atmosfer yaratabilir.

LED, ışık yayan diyotların kısaltmasıdır ve bu tür aydınlatma kullanımının popülaritesi yıllar içinde büyük ölçüde artmıştır. Bu ışıklar, elektrik kullanmadan eşit miktarda ışık verir ve elektrik faturanızda önemli ölçüde tasarruf sağlarsınız. LED’ler ayrıca uzun süre dayanır, bu da gıda pazarlama çabalarınızın yalnızca uygun maliyetli olmakla kalmayıp aynı zamanda çok tutarlı olduğu anlamına gelir.

LED gıda tabelalarıyla ilgili bir başka harika şey de çok parlak olması ve işletmeniz için ürün satın alma sürecindeyken etiketleri gerçekten daha net okuyabilmenizdir. Ayrıca, görünüşlerine ve ne kadar iştah açıcı olduklarına bağlı olarak müşterilerinize hangi yiyecekleri sunmanız gerektiği konusunda daha iyi kararlar verebileceğinizi de göreceksiniz. Bu, restoranınızı rakiplerinizin geri kalanından öne çıkaracak ve insanlar restoranınıza gitme deneyiminden keyif aldıkları için tekrar geri geleceklerdir. Hangi sektörde olursanız olun, kaliteli gıdaya yönelik yüksek taleplerle, başarınız için harika tabelalara sahip olmak çok önemlidir.

LED yemek tabelaları, restoranınızın reklamını yapmanıza yardımcı olabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu pazarlama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Müşterileri çekmek için sıkıcı bir neon tabelaya güvenmenize gerek yok çünkü mesajınızı sorunsuz bir şekilde iletecek bazı harika ürünler mevcut. Hatta bu tabelalar o kadar çekici ki, misafirleriniz o kadar etkilenecek ki restoranınıza sık sık tekrar gelmek isteyecek.

LED Gıda Tabelaları, Gıda İşletmeniz İçin Neden Önemlidir?

Son zamanlarda beslenme ve organik gıdalara yönelik farkındalığın artmasıyla birlikte, organik ve sağlıklı gıdaya olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Organik gıdanın maliyeti son on yılda önemli ölçüde düştü, ancak artan talep maliyeti artırmaya devam ediyor. Sonuç olarak, karda bir artış görmek istiyorsanız, bu sağlıklı seçenekleri menü öğelerinize dahil etmeniz zorunludur. Bununla birlikte, geleneksel tabela ile menünüze veya tanıtım panolarınıza ne tür reklamların yerleştirildiği üzerinde hiçbir kontrolünüz yoktur. Bu, bazı kişiler gıda işletmenizi sağlıksız ürün reklamlarıyla ilişkilendirebileceğinden, olası davalardan kaçınmayı imkansız hale getirir.

LED gıda tabelalarının kullanılması, daha sağlıklı seçeneklerin reklamını yapmanıza ve aynı zamanda yeni müşteriler çekmenize olanak tanır. Bu tabelalar size ait herhangi bir logo veya mesaj içermediğinden, olası davalar için endişelenmenize gerek yoktur. Çoğu tabela şirketi tarafından kullanılan LED teknolojisi, panoya seçtikleri herhangi bir bilgiyi koymalarına izin verir, böylece beslenme gerçeklerini ve kalori sayımlarını ekleyebilirsiniz. Ayrıca, genel halk için daha çekici hale getirmek için menülerinizde yer alan farklı yiyecek türlerini veya farklı içerikleri vurgulayabilirsiniz.

LED Gıda Tabelaları, satışlarınızı artırmanıza, maliyetleri düşürmenize yardımcı olabilir ve promosyonlarınızı müşterinizin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Daha büyük bir tabelaya üç adede kadar ek ekran eklemek mümkün olduğundan, gıda işletmeniz daha da fazla müşteri çekebilir. Neden denemiyorsun?

LED Gıda Tabelalarının Maliyeti Nedir?

İşletmeniz için gıda tabela kutuları ve LED tabelalara bakmaya başladığınızda, fark edebileceğiniz ilk şey, bu ürünlerin çok pahalı olduğudur. Bunun nedeni, kasanın işinize özgü bir tasarımdan sıfırdan yapılması ve inşa edilmesi gerektiğidir. Teşhir ünitesi ayrıca toplu olarak satın alınmalı ve ardından işletmenizin hizmet verdiği tüm farklı yiyecekleri destekleyebilmesi için teslim edilmeli ve kurulmalıdır. Yine de, bu tür bir ürünü satın aldığınızda, aslında genel giderlerden oldukça tasarruf ettiğinizi anlamalısınız. Her şeyin olması gerektiği gibi çalıştığından emin olmak istiyorsanız, onu kuracak birine de ihtiyacınız olacağını bilmelisiniz.

Özellikle yemek için yapılan led tabelalar kullanımı oldukça basit ürünlerdir. Onları düzgün bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için herhangi bir özel araç veya beceriye sahip olmanıza gerek yoktur. Aslında, satın almanız gereken malzemeleri yakındaki bir yiyecek satan mağazadan veya yerel bir hırdavatçıdan satın alabileceğinizi bile görebilirsiniz. Bunları toplu olarak satın alır ve doğru bir şekilde kurarsanız, işletmeniz için yemek servislerini hazırlamanın daha önce teşhirleri hazırlamaktan çok daha kısa sürdüğünü göreceksiniz. Bu, sarf malzemelerinizi dolu ve ekranlarınızı çalışır durumda tutmaya çalışmak yerine işinizi başarıya ulaştırmak için daha fazla zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir.

Akılda tutulması gereken bir diğer şey de, bu tür LED gıda tabelalarını kullanarak büyük miktarda para tasarrufu yapmanın mümkün olmasıdır. Ürünün düzgün çalıştığından emin olmak istiyorsanız, ekranı kurması için birini tutmanız gerekeceğini unutmamalısınız. Ayrıca, ekranı bir araya getirme ve son olarak müşterilerinize teslim etme ile ilgili işçilik maliyetlerini de ödemeniz gerekecektir. Bununla birlikte, porsiyon başına fiyata ve gerçekleştirebileceğiniz tasarruflara baktığınızda, bir LED yemek ekranı satın almanın maliyetinin buna değdiğini görmek kolaydır.

Gıda işletmeniz için detaylı LED tabela fiyatını öğrenmek istiyorsanız, anında fiyat teklifi almak için lütfen info@harfmix.com ile iletişime geçin , fazlasıyla tatmin olacaksınız.

Kendi LED Gıda Tabelanızı Nasıl Yapabilirsiniz?

Bir yiyecek ve içecek işletmesiyseniz, kullanabileceğiniz en iyi araçlardan biri LED gıda tabelalarıdır. Bu tür tabelaların oluşturulması kolaydır, satın alınması ucuzdur ve hatta çevre dostudur. LED gıda teşhirleri, ürünlerinizin fuarlarda ve diğer etkinliklerde tanıtılmasına yardımcı olur. Geleneksel neon tabelalardan çok daha yüksek kontrast oranına sahiptir ve aynı zamanda çok daha kısa bir kullanım ömrüne sahiptir, bu da onu reklam bütçesinden tasarruf etmek isteyen gıda işletmeleri için mükemmel kılar.

Yiyecek tabelanızı oluştururken, onu olabildiğince etkili hale getirmek için göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı şey vardır. Emin olmanız gereken en önemli şey, konteynerinizin boyutlarıdır. Konteynerin ürününüzü sergilemek için çok küçük olmadığından emin olmalısınız çünkü hem müşteri çekmeyecek hem de ürünleriniz için yeterli depolama alanı sağlayamayacak. Sattığınız ürünün türünü ve ürününüze uygun renk ve tasarımları düşünün. Gıda maddeleri, parlak renkler ve cesur tasarımlarla daha iyi satılır, bu nedenle benzersiz bir renk veya tasarımda olduklarından emin olun.

Birçok LED gıda tabelası, logolarında veya vi tasarımlarında kırmızı kullanır. Bu bir tesadüf değil. Her endüstri, her endüstri için standart bir renk sistemine sahiptir. Renk, şirketler tarafından müşterilerle iletişim kurmak için kullanılan birçok stratejiden biridir. . Pek çok yiyecek ve içecek markası arasında parlak ve sıcak renklere sahip (kırmızı, turuncu vb.) marka logoları tüketicilerin ilgisini daha fazla çekebilir.

LED gıda teşhirinizi oluştururken aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer şey, yiyecek standlarınızın şekli ve boyutudur. LED ışıkların geleneksel floresan ışıklardan çok daha parlak olduğunu unutmayın, bu nedenle standınız çok küçükse yeterli ışık üretemez ve gerçekte olduğundan daha küçük görünür. Standınız çok büyükse, tüm ürünlerinizi aynı anda sergileyemez ve müşterilerin ilgisini çekmez. LED gıda tabelalarınızın etkinliğini artırmak için, onları ilerlemenizi izleyebileceğiniz ve sahip olduğunuz ürün miktarını kontrol edebileceğiniz tezgahların yakınına yerleştirmelisiniz.

Ve yukarıdaki faktörleri dikkate aldıysanız, daha ayrıntılı LED gıda tabelaları için abcmix.com’a gelebilirsiniz, çünkü yiyecek ve içecek için standart, kurulumu kolay, tekdüze, uygun maliyetli LED tabelalar (7 farklı boyutta mevcuttur) sunuyoruz. işletme sahipleri, LED tabela satıcısı, toptancı, reklam şirketi vb. Güvenilir LED gıda tabela tedarikçisi arıyorsanız, lütfen sales@abcmix.com ile iletişime geçmekten çekinmeyin .