fbpx
×

LED Dış Mekan Tabelaları

LED Dış Mekan Tabelaları

abcMIX, sihirli LED harfli tabelalarımız ve programlanabilir LED tabelalarımızın yanı sıra çift taraflı LED ekran tabelalarıyla Çin’den profesyonel bir LED dış mekan tabela üreticisi ve tedarikçisidir; bunlar mağazalar, kafeler ve daha fazlası için idealdir. LED dış mekan işaretleri daha popüler hale geliyor ve daha kolay erişilebilir hale geliyor. LED dış mekan tabelalarının birçok farklı avantajı vardır ve bu avantajların başlıcaları güvenlik ve reklamdır.

Dış mekan LED tabelalarını pazarlama kampanyalarının ve aynı zamanda markalarının bir parçası olarak kullanan işletmeler “İlk izlenim son izlenimdir”. Bu işletmeler arasında mağazalar, kafeler, mülk yöneticileri vb.

Dış Mekan LED Tabelaları Nedir?

Dış mekan LED işaretleri nelerdir? Bunlar, dükkanların, binaların ve diğer halka açık yerlerin dışında gördüğünüz işaretlerdir. Potansiyel müşterilerin mağazanın veya iş yerinin varlığından haberdar olmasını sağlayarak işletmelerin reklam yapmasına yardımcı olurlar. Bu işaretler sadece insanları belirli bir iş hakkında bilgilendirmek için değil, aynı zamanda trafiği binaya yönlendirmek için de kullanılır. Dış mekan LED tabelaları, parlak ışıkları ve insanlar üzerindeki etkileri nedeniyle birçok yerde daha popüler hale geliyor.

Bir dış mekan LED tabelası yıllarca dayanır ve bakımı kolaydır. Tabela sağlam bir kazığa monte edildiğinden, levhayı asmak için bir merdivene bile ihtiyacınız yoktur. Dış mekan tabelasının çalışmaya devam etmesi için düzenli olarak nemli bir bezle silmeniz yeterlidir. Bu işaretin bir parçası olan LED ışıklar çok uzun süre dayanır, bu nedenle yakın zamanda değiştirme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Hatta bazı insanlar, reklam için farklı alanlarda kullanabilmek için birkaç dış mekan LED tabelası satın alırlar.

Hala bir dış mekan LED tabelası kullanma konusunda emin değilseniz, bu tabelaların bazı çevrimiçi görsellerine göz atmanız en iyisidir. Bireysel gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan bir tane mutlaka bulacaksınız. Ne tür bir mesaj vermek istediğinizi dikkatlice düşünün ve gereksinimlerinize en uygun işareti arayın. Amacınızın potansiyel müşterileri işletmenizi ziyaret etmeleri için çekmek ve onların sattığınız veya sunduğunuz ürünlerle ilgilenmelerini sağlamak olduğunu unutmayın.

Mevcut Dış Mekan LED Tabela Türleri

Bir mesaj verecek şekilde veya tüm tabelanın düzgün ve profesyonel görünmesini sağlayacak bir tasarım sağlayacak şekilde tasarlanmış çeşitli dış mekan LED tabela türleri mevcuttur. İşletmenizi tanıtmak veya bir tür etkinlik sunmak istiyorsanız, potansiyel müşterilere görünürlüğünüzü artırmak için dış mekan LED tabelalarına yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Bu işaretlerle ilgili harika olan şey, farklı şekil ve boyutlarda olmaları ve dış mekan alanınızın herhangi bir yerine kurulabilmeleridir. Bu işaretleri ağaçlara, çitlere, duvarlara, lamba direklerine ve çok daha fazlasına monte edebilirsiniz.

Bu dış mekan tabelaları, evinizin görünümünü iyileştirmek ve ekstra özel görünmesini sağlamak için de kullanılabilir. Bir dış mekan LED tabelasını evinizin girişinde, bir tanesini verandanız için bahçe alanında, bir tanesini çocuklarınızın oyun alanı için çimlerde ve hatta potansiyel müşterilerinize açık olduğunuzu ve beklediğinizi bildirmek için kapınızda kullanabilirsiniz. onlara harika yiyecek ve içecekler sunmak. Bu dış mekan tabelalarının çoğu, her türlü düz yüzeye sabitleyebilmeniz için esnek bir montaj sistemiyle gelir. Bazıları, güvenli ve emniyetli bir şekilde monte etmenizi sağlamak için menteşelerle birlikte gelir. Hatta piyasada aynı anda 10 adede kadar farklı mesaj görüntüleyebilen bazı yüksek güçlü dış mekan LED tabelaları bile bulunmaktadır.

Bu işaretlerin kurulumu da çok kolaydır. Bunları duvara veya postaya vidalamanız yeterlidir ve mesajınızı neredeyse anında görüntüleyebilirsiniz. Müşterileri ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirmenin yanı sıra, bu dış mekan LED tabelaları şirketinizle ilgili bir logo ve bazı temel metin bilgilerini de görüntüleyebilir. Farklı renklerde de mevcutturlar. Müşterilerinizin ilgisini çekecek en ideal renk ve yazı tipini seçebilirsiniz.

Kendi LED Dış Mekan Tabelalarınızı Tasarlarken Dikkate Alınması Gereken Faktörler

LED dış mekan tabelaları, açık veya halka açık yerlerde tüketicilere bilgi ileten LED reklam nesnelerini ifade eder. LED dış mekan tabelaları tasarlanırken nelere dikkat edilmelidir?

Eşsiz
Dış mekan reklamcılığının amacı hareket halindeki yayalardır. Yayalar ürün bilgilerini görsel reklam görselleri aracılığıyla alırlar. Bu nedenle, açık hava reklam tasarımı, mesafe, perspektif ve çevre olmak üzere üç faktörü dikkate almalıdır. Açık büyük meydanda ve yolun kaldırımında, seyircinin 10 metre mesafeden kafadan 5 metre daha yüksek nesneleri görmesi daha uygundur. Bu nedenle, tasarımın ilk adımı, mesafe, perspektif ve çevre olmak üzere üç faktöre dayalı olarak reklamın yerini ve boyutunu belirlemektir.

Yaygın dış mekan tabelaları genellikle dikdörtgen veya karedir ve görsel bir güzellik oluşturmak için dış mekan tabelasının şekli arka planla koordineli olacak şekilde belirli ortama göre tasarlamalıyız. Şeklin tekdüze olması gerekmez, çeşitlendirilebilir ve boyut, gerçek alan boyutuna ve çevre koşullarına göre de belirlenmelidir. Örneğin İtalya’daki sokak tabelaları çok büyük değil, eski sokaklarıyla bütünleşmiş ve çok uyumlu. Dış mekan LED tabelaları, iyi bakış efektleri yaratmaya odaklanmalıdır, çünkü reklam başarısının temeli bakışın temas etkisinden gelir.

Müstehcen
Seyirci hareketli bir yaya olduğu için tasarımda reklamdan geçen izleyicinin konumu ve zamanı dikkate alınmalıdır. Yayalar, hantal resimleri kabul etmeye isteksizdir ve yalnızca kısa resimler ve açıklayıcı formlarla yayaların dikkatini çeken şaşırtıcı derecede güzel tatil köyleri, izleyicileri reklam izlemeye çekebilir. Bu nedenle, dış mekan tabela tasarımı, hem resim hem de metin ile, yardımcı faktör olarak görseller ve yardımcı metin olarak metin ile düşündürücü doğaya dikkat etmeli ve metin kullanımı basit, net ve uzun olmamalıdır.

Basitlik
Dış mekan tabela tasarımında sadelik önemli bir ilkedir. Tüm ekran ve tüm tesis olabildiğince özlü olmalı ve tasarım özgün olmalı, her zaman küçük ve kesin olma ilkesine bağlı kalmalı ve izleyiciye hayal gücü için bolca yer vermeye çalışmalıdır. Tüketicilerin reklama gösterdiği ilginin değerinin ekrandaki bilgi miktarı ile ters orantılı olduğunu bilmek gerekir. Resmin görüntüsü ne kadar karmaşıksa, izleyiciye o kadar düzensizlik verir; resim ne kadar basitse, tüketicilerin dikkat değeri o kadar yüksek olur. Bu basitliğin etkin işlevidir.

LED Dış Mekan Tabela Aydınlatma Kaynağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Kararlılık ve güvenilirlik.
 • Renk sıcaklığı ve parlaklık tutarlılığı.
 • Su geçirmez.
 • Dış Mekan LED Tabela Maliyeti Ne Kadardır?

  Dış mekan LED tabela fiyatları hakkında sorular duymak oldukça yaygındır. İnsanlar dış mekan LED tabelalarının ne kadara mal olduğunu bilmek isterler, ancak aynı zamanda bir dış mekan LED tabelalarının önemini de bilmek isterler. Bu soruyu yanıtlamadan önce, LED tabelanın ne olduğunu ve neden birçok işletmede reklamcılık için tercih edilen bir seçim olduğunu anlamanız önemlidir. Bu makalenin yardımıyla, dış mekan LED tabelalarının ne kadara mal olduğunu öğreneceksiniz.

  Dış mekan LED tabela maliyeti, temel olarak tabela yapımında kullanılan malzemeye, tabelanın kendisine, kurulum ücretlerine ve diğer ücretlere bağlıdır. Yansıtmayan malzemeden yapılmış bir dış mekan tabelasını tercih ettiğinizde, kurulum maliyeti çok yüksek olacaktır. Öte yandan reflektif malzemeden yapılmış bir dış mekan tabela kullanmayı tercih ederseniz tabela maliyeti düşük olacaktır. Bu nedenle kararınız, sadece bir dış mekan LED tabelaya sahip olmak için para harcamak isteyip istemediğinize de bağlı olmalıdır.

  Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurduğunuzda, dış mekan LED tabela maliyetinin ne kadar olduğunu belirleyebilirsiniz. Ancak dış mekan tabelalarının işletmeniz için önemini de unutmamalısınız. Tabelanızın firmanızın adını ve logosunu iyi yansıttığından emin olmalısınız. İnsanların yaklaştığında kolayca okuyabilmesi için tabelanızın dikkat çekici olması çok önemlidir.

  Belirttiğiniz projeler için ayrıntılı dış mekan LED tabela maliyetini öğrenmek istiyorsanız, anında fiyat teklifi almak için lütfen info@harfmix.com ile iletişime geçin.