fbpx
×

LED Tabelaları için Normal Hat Konnektörü

Manyetik Led Tabela

LED Tabelaları için Normal Hat Konnektörü

HARFMIX , A’dan Z’ye hem büyük hem de küçük harf, 0’dan 9’a kadar sayısal, “@”, “#”, “&” vb. sembollerden oluşan ve hepsi içeriden LED aydınlatmalı bir dizi led alfabetik harf geliştirdi . Her şeyden önce, kendi DIY led tabelanızı yapmak için herhangi bir harf, sayı veya sembolü özgürce eşleştirebilirsiniz. 

Manyetik led harf tabelası HARFMIX işlerinden biridir. Artık HARFMIX ticari uygulamalar için 2 boyut sunuyor. Led harf işaretleriniz olarak Yüksekliği 75mm veya 100mm olarak değiştirebilirsiniz. Konektör 2 boyut için ortaktır ve satın aldığınızda ilk önce değiştirmeniz gerekir. Adaptör de ortak bir öğedir.,kolayca eşleştirebilirsiniz. HARFMIX led harf tabelaları ile isteklerinizi gerçekleştirin.

Ürün Özellikleri

Mükemmel Led Tabelalar

HARFMIX led harf tabelası, mükemmel aydınlatma ile gölgesiz, harflerle aynı şekle sahip benzersiz ABS kabuk ve LED PCB kullandı. LED harf işaretleri UV ışınlarına dayanıklıdır, aydınlatma 30000 LUX, CCT 6500K’dır. HARFMIX, işyerinizde, marketinizde, süpermarkette vb. led harf tabelalarınızı aydınlatmak için özel konnektörü ile gücünü bağlar ve pil kullanmayı tavsiye etmez.

Led Işıklı Alfabe Harfleri

HARFMIX, A’dan Z’ye kadar led alfabetik harfler, 0-9 arası sayılar ve “#”, “&” gibi bazı semboller geliştirir. Kendi DIY LED tabelanızı yapmak için herhangi bir led alfabe harfini, rakamını veya sembolünü özgürce eşleştirebilirsiniz. Dokunmatik kontrol konektörüyle parlaklığı ayarlayabilirsiniz. DIY Led harfi şirket logosu, ticari slogan, sevgiyi ifade etme vb. olarak kullanılabilir.
Manyetik LED Tabelalar
HARFMIX, kullanımı kolay manyetik ışıklı tabela harfleri olan LED harf tabelanızı yeniden tanımlıyor. Manyetik taban, kolay, sezgisel ve son derece esnek bir kurulum sağlar; düz bir yüzeye (tezgah, masa, ekran vb.) montaj için sınırsız olarak birbirlerine bağlanırlar.Tabanlar her zaman aynı genişliktedir ve her boyuttaki harfler birleştirilebilir.

Uygulamalar

Talep Formu